Kas kujutate ette televiisori vaatamist ilma puldita? Ilmselt mitte. Aga värav? Tulete autost välja, kõnnite värava juurde, avate selle ja istute autosse, sõidate väravast sisse, väljute autost ja lähete sulgete värava? Või jätate mugavuse huvides oma värava hoopis lahti, võimaldades kõigile sissepääsu?

Meil on teile parem pakkumine – väravaautomaatika. Vajutate lihtsalt nuppu ning värav avaneb ja sulgub mugavalt.

Pakume teile taskukohaseid ja lihtsalt paigaldatavaid Saksa firma SOMMER antriebs- und funktechnik gmb väravaautomaatikaid.

Lisaks pakume:

  • GSM kontrollerit, mis võimaldab telefoni abil väravat avada ka distantsilt.
  • Induktsiooniandurit, mis avab värava automaatselt kui autoga värava lähedale sõita.
  • Programmkella, mille abil saab jätta värava soovitud ajavahemikul avatuks või suletuks.

Automaatika, mis muudab igapäevaelu lihtsamaks:

  • Jalgvärava funktsiooni abil saab avada ühe väravatiiva võimaldades siseneda näiteks jalakäijal või ratturil.
  • Automaatse sulgemisfunktsiooniga saab panna värava sulguma teatud aja möödudes. Saate olla kindel, et värav on alati suletud.
  • Fotosilmaga automaatse sulgemisfunktsiooniga saab panna värava sulguma kohe peale värava ava läbimist.

Paigaldus
Väravaautomaatika paigaldus ja ühendamine on tehtud lihtsaks. Automaatika komplektis on kaasas kõik paigaldamiseks vajalik, et klient saaks soovi korral paigaldustööd ise teha. Kui paigaldus ise ette võtta tuleb kokkuvõttes soodsam ka väravaautomaatika hind.

Meil on tänaseks juba pea 20 aastast kogemust väravate, tõkkepuude ja väravaautomaatika valdkonnas ning tänu väga heale koostööpartnerile, kelleks on Saksamaa suurimaid automaatika toodete pakkujaid SOMMER antriebs- und funktechnik gmb, saame pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ja vastupidavaid  väravaautomaatikate ja tõkkepuude lahendusi.
Teeme aiaehituse vallas koostööd usaldusväärsete koostööpartneritega, et pakkuda kliendi jaoks mugavat võimalust saada ühest kohast nii väravad, automaatika kui ka piirdeaed.

Väravad valmistatakse vastavalt kliendi soovile ja objekti vajadusele, kasutades järele proovitud kvaliteetseid materjale ja viimistlustehnikaid, mis tagavad töökindluse ja väravate hea väljanägemine pikkadeks aastateks.

Oleme spetsialiseerunud järgmistele valdkondadele:

Tahame pakkuda oma klientidele alati parimat. Pikaajalisele kogemusele toetudes saame abiks olla nõuandmisest kuni paigalduseni!

Toode lisati sinu ostukorvi.