Liugvärava suurim eelis on tema ruumisäästlikkus, sest värav liigub paralleelselt piirdeaiaga, võimaldades seda kasutada kohtades, kus tiibvärava avamiseks  ruumi ei ole. Liugvärav on hea lahendus sissesõidu suurte kallete korral, kus tiibvärav avanedes maasse jookseks.

Liugvärav vajab avanemiseks vaba ruumi avanemise suunal 1,5 korda võrreldes ava laiusega. Sellega peab kindlasti planeerimisel arvestama. Värav valmistatakse alati vastavalt konkreetsele objektile, et mõõdud oleksid täpsed.

Liugväravat peetakse turvalisemaks kui tiibväravat, sest ta on oma konstruktsioonilt tugevam ja ka tuulekoormusele vastupidavam. Liugvärava raami valmistame nelikanttorudest, millele hiljem saab peale panna laudise, võrgu või mõne muu kliendile soovidele vastava katte, kaasa arvatud varbtäite. Liugvärava pinnakatteks soovitame kuumtsinkimist, mis tagab eriti pika korrosioonikindluse ja seeläbi esteetilisuse. Tsingile saab peale kanda ka sobiliku värvitooni.

Värav on kodu visiitkaart

Kõikidele liugväravatele saab lisada ka automaatika, et väravate avamine/sulgemine oleks eriti mugav.

väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika

Toode lisati sinu ostukorvi.