Tiibväravad on kogu maailmas kõige populaarsem lahendus. Põhjuseks on konstruktsiooni lihtsus ja soodne hind. Tiibväravad sobib paigaldada sissesõiduteedele kõikidel territooriumitel.

Tiibvärava saab vajadusel panna avanema ka väljapoole, näiteks sissesõiduteel maapind tõuseb ja väravad jookseksid maasse. Paigaldada saab ka nii, et üks väravatiib avaneb sissepoole ja teine väljapoole. Selline vajadus tekib näiteks juhul kui värava vahetus läheduses teeb sissesõidutee nn s-kurvi.

Värav on kodu visiitkaart

Tiibväravate konstruktsioon ja välimus valitakse vastavalt kliendi soovile olenevalt objekti tüübist või juba olemasoleva piirde tüübist. Väravatiivad valmistame üldjuhul nelikanttorust millele hiljem saab lisada kliendi soovile vastava katte, laudise või võrgu ja ka varbtäite.

Tiibväravad varustame reguleeritavate hingedega ja kui automaatikat ei ole plaanis paigaldada, siis ka tuuleriividega. Reguleeritavad hinged annavad võimaluse hiljem pinnase liikumisest tulenevaid väravanihkeid korrigeerida. Tiibvärava pinnakatteks soovitame kuumtsinkimist, mis tagab eriti pika korrosioonikindluse ja seeläbi ajas vastupidavuse ning esteetilisuse. Tsingile saab peale kanda ka sobiliku värvitooni.

Tiibväravate puhul peab kindlasti arvestama tuulekoormusega.

Kõikitele tiibväravatele saab lisada ka automaatika, et väravate avamine/sulgemine oleks eriti mugav.

väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika väravaautomaatika

Toode lisati sinu ostukorvi.